Pişmanlık İtirafları

Eski eşyaları karıştırırken

Eski eşyaları karıştırırken 5 sene öncesinden kalma eski telefonumu buldum, bi bakayım dedim ve ayrıldığım sevgilimin instagram hesabının kayıtlı olduğunu gördüm. Şeytan dürttü girdim ve tüm resimlerine, mesajlarına baktım. Bunu yaparken inanılmaz bir heyecan yaşadım ayrılalı 4 yıl olmuştu ve 4 yılda yaşadığı her şeyi öğrendim. Benden ayrıldıktan sonra yattığı elemanla aslında benle beraberken yattığı da dahil.
Yalan yok üzüldüm biraz en çok da bir kız arkadaşıyla konuşurken benden önce birlikte olduğunu söylediği 5 erkek benle iken olduğu 3 yılda 2 farklı erkek ve geçen sene mart ayına kadar sığdırdığı 5 erkeği okuyunca garip bir hüznüm oluştu. En iyi birlikteliklerinde 2. sıradaki erkek olmak biraz moralimi düzeltmedi değil, o listede ki elemanların bazıları cidden yakışıklı ve seksi. takıla takıla çalışan eski telefonumla yaptığım 5 saatlik stalk sonrası kapatmadan özel mesajda paylaştığı uygunsuz fotoğraflarını da detaylıca inceledim.
Bu gereksizlikler için pişmanım ama dayanamadım. Hesabı komple kapattım ama şu an aklıma bir kez daha takılsam mı düşüncesi düşmedi değil.